LOKALIZACJA

Osiedle Willa Bielany jest położone na południe od Wrocławia w Bielanach Wrocławskich, które stanowią najlepiej skomunikowane miejsce aglomeracji wrocławskiej. Osiedle usytuowane jest pomiędzy ulicami Letnią, Majową oraz Dworcową.

Osiedle Willa Bielany zlokalizowane jest wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych, co gwarantuje ciszę i odpoczynek mieszkańcom, a jednocześnie zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Wrocławia oraz parków handlowo-rozrywkowych.

Bielany Wrocławskie posiadają większość niezbędnej infrastruktury. Znajduje się tutaj kilka przedszkoli, w tym duże samorządowe, szkoła podstawowa, gimnazjum, kościół, kilka aptek, czy też oddziałów banku, niezliczona ilość różnorodnych sklepów, rozlokowanych nie tylko w pobliskich centrach handlowych. Warto podkreślić, iż w samych Bielanach Wrocławskich, jak i w sąsiednich miejscowościach można znaleźć miejsca relaksu i odpoczynku. Nietuzinkowe restauracje (PIU, Bistro, Aroma, Zamek Topacz), miejsca zapewniające aktywny wypoczynek (Matchpoint – tenis, squash, badminton, fitness, Zamek Topacz – tenis, 7kontynent – siłownia), czy też zabawę dla dzieci, zarówno tych mniejszych, jak i większych (pomijając rodzinne centra rozrywki w centrach handlowych, przykładowo Loopys World, znaleźć tutaj można: Arkalandia – jeden z większych placów zabaw wraz z boiskiem do kosza oraz skatepark, Szkoła – kompleks boisk sportowych, w tym typu Orlik). Obecnie na Bielanach Wrocławskich realizowany jest kompleks kinowo-rozrywkowy przez koncern Ikea, a także w trakcie budowy jest Aquapark.


Wyświetl większą mapę